[S] sprzedam podesty i osprzęt do podestów i kombajnów

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

sozi
kijanka
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2008, 23:17
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

[S] sprzedam podesty i osprzęt do podestów i kombajnów

Postautor: sozi » 23 paź 2009, 12:29

http://podestywedkarskie.phorum.pl/inde ... 7940be2326

krótki opis

wszystkie nogi w podescie są fi 25 czyli standard na wszystkie standardowe uchwyty do podestów i kombajnów każda noga ma wewnątrz krótki gwint na który można sobie wkręcić np tulipana . Cena zależy od wielkosci podestu nie robie większych jak 90 cm szeroki 100 cm długi. Cena zależy od wielkosci podestu od zużycia materjału im większy podest tym droższy . W standardzie nie daje nóżek przegubowych tylko zwykle jeżeli ktoś chce przegubowe co ulatwia rozłożenie nawet na najtrudniejszym terenie to dodatkowa opłat 12 zł od 1 stopki przegubowej cena dosyć wysoka za te stopki ale w hurtowni kosztują 11 zł wiec zarabiam 1 zł na jednej to nie wiele .

Robię również osprzęt do podestów i kombajnów balkony platformy boczne itd nie robię niestety uchwytów fajek itd . po prostu nie jest to opłacalne. Wejdz na forum zarejestruj się pisz dzwoń kontakt podany na stronie w tytule jak zamawiać. Dodam że podesty testowane na obciażenie 112 kg i daje gwarancje podczas zakupu


odpowiem na każde pytanie piszcie dzwońcie
Ostatnio zmieniony 23 paź 2009, 20:22 przez sozi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kacper-majdan
kadet
Posty: 286
Rejestracja: 03 wrz 2009, 21:48

Postautor: kacper-majdan » 25 paź 2009, 09:40

le natańszy podest

sozi
kijanka
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2008, 23:17
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

Postautor: sozi » 27 paź 2009, 21:40

witam przepraszam ze dopiero odpisuje ale kopmuter mi odmowil posluszenstwa najtanszy podest 150 lplus 30 przesylka

wędkaarz
junior
Posty: 323
Rejestracja: 30 paź 2008, 17:09
Lokalizacja: Lubelskie

Postautor: wędkaarz » 27 paź 2009, 23:46

mógłbyś zaprezentować na zdjęciach jakieś przykładowe podesty? Np. tą wersję za 350zł

żwirek
junior
Posty: 571
Rejestracja: 24 gru 2007, 15:23
Lokalizacja: Nałęczów

Postautor: żwirek » 28 paź 2009, 08:12

...suche opisy na twoim forum nic nie wnoszą, to tak jakbyś kupował przykładowego kota w worku...
Irek Stępień, koło Selekt Lublin
Selekt - Maver Lublin

Awatar użytkownika
dbrowolski
junior
Posty: 521
Rejestracja: 02 wrz 2008, 21:42
Lokalizacja: Lublin

Postautor: dbrowolski » 28 paź 2009, 09:12

a mi się wydaje, że temat Twoich podestów był już poruszany na innych forach... :roll: wnioskuję to po Twoim nicku.

Ludzie raczej nie wypowiadali się o tym produkcie w superlatywach

sozi
kijanka
Posty: 24
Rejestracja: 26 gru 2008, 23:17
Lokalizacja: Grudziądz
Kontaktowanie:

Postautor: sozi » 28 paź 2009, 14:13

po pierwsze nigdy nie sprzedawalem podestów zajmuje sie produkcją od niedawna ale wzoruje sie na podestach wyczynowych tak wiem ze nick sie powtarza istnieje sozi i to mój kuzyn ktory podawał się niegdys za mnie sprawa skończyła się w sądzie ponieważ sciągnoł mój pomysł o podestach robil buble i uzywal mich nicków poczty itd ja przebywalem za granica i jak wrociłem wszystko sie wydało teraz zajolem się produkcja a kuzyn za te buble poległ w sądzie za podszywanie się. Nie kupicie kota w worku foty bedą niebawem zrobie całys pzret i wszytsko bedzie na moim forum. A cena podestu jest uzalezniona od jego wymiarów podajcie mi jakie wymiary chcecie oczywiscie w miare rozsądku do max 100 cm na 90 szeroki i zależy też cena od osprzetu co chcecie do nich jakie dodatki.
Podajcie wymiary ja podam cene oczywiście wymiary jaki wymiar mniejsce na siedzisko a reszta to podnożek .podajcie wymiary podam cene renome mam spipszoną wiem przez kuzynka taka jest rodzina


nawet teraz musze za kuzyna robic podesty których on nie wysłał a wzioł kase postanowilem wźiąść to na siebie i prubuje teraz wszystkim powysyłac te podesty które kuzyn mnial zrobić jak skończe robić to zaraz robie podesty które ja opracowałem kuzy użył nie takich materjałow i bezsęsowną konstrukcje . ja robie poswojemu i daje gwarncje pisemna i nie zadną fikcyjną
Ostatnio zmieniony 28 paź 2009, 21:10 przez sozi, łącznie zmieniany 1 raz.

Darek S
senior
Posty: 1477
Rejestracja: 03 maja 2008, 09:18
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Darek S » 28 paź 2009, 18:31

Sozi, nie kombinuj tylko wrzucaj dokładne foty w dobrej jakości, bo średnio to wyglada.
Powinno być; Taki podest - tyle a taki tyle. Taka część tyle a taka tyle. Podest waży dokładnie tyle a tyle. Koniec i kropka.

Podałeś bezsensowny link do ...forum wedkarskiego o podestach. Podaj linki do FOTEK i dokładnych CEN :!:

Pozdrawiam


Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości