Sprzedam część sprzętu..

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
Ralph_Fridge
senior
Posty: 1862
Rejestracja: 04 maja 2010, 22:34
Lokalizacja: Lublin

Sprzedam część sprzętu..

Postautor: Ralph_Fridge » 02 lis 2012, 16:36

Witam, dzisiaj na sprzedaż wystawiam kilka rzeczy:

1) Pokrowiec JRC - Contact Holdall 4 Rod - używany od sierpnia tego sezonu. Stan oceniam na bardzo dobry, nic nie jest przetarte, przerwane czy zaciągnięte. Posiada normalne ślady użytkowania. Sprzedaję ponieważ zmieniam wędziska i ten mi się nie przyda. Sprzedam za 120zł (cena sklepowa ok. 230zł)

ZDJĘCIA POKROWCA

2) Sygnalizatory Videotronic Standard Plus - posiadają gwarancję do 16 czerwca 2013 roku. Sygnalizatory w stanie bardzo dobrym, posiadają normalne ślady użytkowe, nic nie jest pęknięte ani nie wydarte. Przetrwały nie jedną burzę i ciągle działają bez zmian. Są na prawdę głośne. Posiadają regulację tonu oraz głośności, pamięć brania 20 sekund. Sprzedam za 30zł sztuka (cena sklepowa ok 50zł), w przypadku kupna dwóch dorzucam sygnalizator firmy Behr.

3) Duży podbierak Mikado - używany, siatka nie rozdarta, nie przetarta. Długość ramienia ok 80cm. Sprzedam za 30zł (cena sklepowa ponad 50zł).

4) Kulki NashBait Monster Squid Black - kulki to pop-up'y o rozmiarze 15mm. W opakowaniu znajdują się 42 kulki czyli jakieś 75%. Sprzedam za 25zł (kupione w UK za 8 funtów).

ZDJĘCIA SYGNAŁKÓW, PODBIERAKA I POPKÓW

5) Wędziska FLADEN ECO CARP 2,5lb 12ft - kijaszki w dobrym stanie, posiadają drobne zarysowania na blanku (z powodów transportowych - oryginalnie zapakowane w jednokomorową lufę). Nie przeszkadzają one jednak w użytkowaniu wędzisk, nie są również bardzo widoczne. Wędziska bardzo fajnie pracują przy holu. Mimo tego, że powinny być kluskami można posłać nimi zestaw na na prawdę dalekie miejscówki (zdarzało mi się rzucać w te same miejsca gdzie towarzysze zasiadek kijkami o zdecydowanie większej mocy - może umiejętności? :mrgreen: ). Do wędzisk dorzucam dwa, dwukomorowe pokrowce z grubego materiału uszyte specjalnie pod te wędziska. W galerii wrzucam zdjęcia z doczepionym do wędziska obciążeniem, kolejno: 120, 240 i 360g.
Cena jaka mnie interesuje to 120zł za komplet.

ZDJĘCIA WĘDZISK

P.S W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na PW. Mogę dosłać dodatkowe zdjęcia jeżeli będzie taka prośba. Do ceny każdego przedmiotu należy doliczyć koszta wysyłki. Wszystkie ceny podlegają noegocjacji - pisać a napewno się dogadamy. 8-)
Sex, CARP and Rock 'N' Roll

Awatar użytkownika
kamilorex
junior
Posty: 620
Rejestracja: 11 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: kamilorex » 02 lis 2012, 18:11

Ralph_Fridge, poszło pw
Kamil - Haczyk Carp Team Lublin, http://www.carpteamlublin.pl/

Awatar użytkownika
kamilorex
junior
Posty: 620
Rejestracja: 11 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: kamilorex » 02 lis 2012, 20:05

zapomniałem dodac wstępnie rezerwuje kije i podbierak ;-)
Kamil - Haczyk Carp Team Lublin, http://www.carpteamlublin.pl/

Awatar użytkownika
kamilorex
junior
Posty: 620
Rejestracja: 11 lut 2010, 15:09
Lokalizacja: Lubelskie
Kontaktowanie:

Postautor: kamilorex » 03 lis 2012, 17:38

odwieszam rezerwacje :-|
Kamil - Haczyk Carp Team Lublin, http://www.carpteamlublin.pl/


Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości