[S]Zestawy woblerów

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
Kondziu
senior
Posty: 978
Rejestracja: 13 mar 2008, 16:55
Lokalizacja: Lublin/Wrocław

[S]Zestawy woblerów

Postautor: Kondziu » 11 maja 2014, 18:59

Mam do sprzedania kilka zestawów (niektóre można będzie rozbijać).
Proszę się nie zrażać brzydotą co poniektórych :D Te przynęty łowiły już ryby
PS. Na dole są te ładniejsze ;)

Zestaw 1
60 (około) wobków z wczesnych etapów mojego strugania (są też trochę nowsze). Brzydkie jak diabli, ale wcale nie oznacza tego że nie złowiły kilku ładnych rybek :) Są głównie tonące. Nie chce mi się tego sprawdzać, ani opisywać. Rozpiętość długości od 1,2cm do 2,5cm. Mogą się trafić sztuki nie sprawne!!! Zapewniam jednak że przynajmniej 90% działa. W związku z sentymentem jakim darzę stare przynęty nie chcę ich po prostu wyrzucić... Mogą się przydać jakiemuś młodemu adeptowi do rwania, bo cena nie jest zaporowa ;)
Jest ich 60 i ważą razem równo 60g... no to niech będzie 60zł z wysyłka po mojej stronie:D

Obrazek

Zestaw 2

37 wobków które stosowałem na pstrąga...kiedyś (jest też 1 firmowy, chyba jaxon ferox czy jakoś tak). Jak te wyżej, są brzydkie, ale rybki łowiły. Rozpiętość długości od 3 do 5cm. Za te z wysyłką chce 50zł
Obrazek

RAZEM ZA ZESTAWY 1 I 2 CHCIAŁBYM 100ZŁ z wysyłką + dorzucam jakiegoś nowego wobka

Zestaw 3
Pstrągóweczki od 3,5cm do 5cm. Głównie bardzo wolno tonące, ale może się trafić pływający.
Najchętniej sprzedam w zestawie z wysyłką za 40zł
Ewentualnie 5,5zł/szt + 6zł wysyłka

Obrazek

Zestaw 4
Pstrągówki (ale nie tylko) 4cm, 1,5g bez kotwiczki. Praca X z lusterkowaniem. Pływalność zależna od wagi kotwiczek. Wobki głęboko schodzące.
Zestaw z wysyłką za 50zł
Ewentualnie 8zł/szt + 6zł wysyłka

Obrazek

Zestaw 5
Pstrągówki 4cm, 1g bez kotwiczek. Praca drobny X z lusterkowaniem. Wolno tonące po uzbrojeniu. Schodzą do 1,5m
Zestaw z wysyłką za 25zł
Ewentualnie 8zł/szt + 6zł przesyłka

Obrazek
Konrad Kopański, Koło Haczyk Lublin, Klub Fenix Lublin

Awatar użytkownika
Kondziu
senior
Posty: 978
Rejestracja: 13 mar 2008, 16:55
Lokalizacja: Lublin/Wrocław

Re: [S]Zestawy woblerów

Postautor: Kondziu » 11 maja 2014, 19:23

nieaktualne
Konrad Kopański, Koło Haczyk Lublin, Klub Fenix Lublin


Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości