dobra karpiówka

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
palcis
senior
Posty: 959
Rejestracja: 03 sty 2008, 17:23
Lokalizacja: Turka

dobra karpiówka

Postautor: palcis » 09 lut 2009, 19:48

Witam
mam pytanie w sprawie wędki a dokładnie chciałbym usłyszeć opinię oraz pomoc w wyborze wędziska a dokładniej chodzi mi o 3 wędki
Shimano Alivio CX ( o tej akurat trochę wiem bo sam ją posiadam)
Mikado Taurus Carp
TB Enforcer
chodzi mi dokładniej o to która z danych wędek waszym zdaniem ma najwięcej zalet i którą waszym zdaniem lepiej kupić oraz jęsli ktoś ma jakieś inne propozycje to chętnie poczytam
a tak dla info interesuje mnie kijek 3,6 m 2,75 lbs w cenie ok 200-300 zł

Awatar użytkownika
palcis
senior
Posty: 959
Rejestracja: 03 sty 2008, 17:23
Lokalizacja: Turka

Postautor: palcis » 10 lut 2009, 20:27

no panowie karpiarze prosze o jakies info bo ja mam troche male doswiadczenie i nie chce tylko polegac na sobie oraz na tym co uslysze w sklepie

rybster83
senior
Posty: 1025
Rejestracja: 20 gru 2007, 18:27
Lokalizacja: Lublin

Postautor: rybster83 » 10 lut 2009, 22:14

IPI ostatnio kupił Dragon Mystery Camou Carp 360 3lbs podobno wyglada solidnie jeszcze nie testowal ale z tego co dowiedzialem sie od zznajomego ktory ma podobny model to relacja cena jakosc jest bdb moze zastanow sie jeszcze nad tym kijem niestety nic nie wiem o kijach o ktorych piszesz ale jesli nie tutaj to poszukaj w necie na bank gdzies znajdziesz jakies info bo u nas to ciezko
Paweł Rybaczek, rocznik 1983,

Awatar użytkownika
palcis
senior
Posty: 959
Rejestracja: 03 sty 2008, 17:23
Lokalizacja: Turka

Postautor: palcis » 10 lut 2009, 22:41

spoko daje sobie jeszcze jakis miesiac do zakupu wiec jesli tutaj nic sie nie dowiem poszukam gdzies indziej wszystkie te 3 wedki juz ogladalem ale chcialem poznac opinie innych ktorzy moze sie spotkali z tymi modelami albo je maja oprocz alivio

Awatar użytkownika
ipi
senior
Posty: 1926
Rejestracja: 11 maja 2008, 18:24
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Kontaktowanie:

Postautor: ipi » 12 lut 2009, 19:28

taurusa polecal mi sprzedawca na lotniczej ale on nie sprowadza mniejszych c.w. niz 3lb
IT'S NOT A HOBBY...IT'S WAY OF LIFE

Maciek Porębiak '83
Radzyń Podlaski
Koło PZW Lublin HACZYK

kyller
senior
Posty: 1247
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:48
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kyller » 12 lut 2009, 20:25

Mi na Cichej polecano shimano catana ale musialbys dolozyc jeszcze stowke ale kij wyglada na solidny i godny swojej ceny. Co do Twoich trzech typow duzo dobrego slyszalem o TB. Prawda jest taka, ze kij dobierasz zeby Tobie pasowal przede wszystkim. acha w piranii ogladalem jeszce fajnego kongera ok. 280 pln.
Krzysiek, rocznik '83

Awatar użytkownika
palcis
senior
Posty: 959
Rejestracja: 03 sty 2008, 17:23
Lokalizacja: Turka

Postautor: palcis » 12 lut 2009, 20:34

no właśnie na razie jeszcze się wstrzymuje powiem tam catany nie miałem w rekach więc nic o niej nie powiem moze jak bede w sklapie to rzeczywiscie ja zobacze co do kongera to nie wiem czemu ale jakos nie pasuje mi ta marka i omijam ja z daleka ogladalem jeszcze jaxona ale juz nie pamietam jaki model tez cos w tych pieniadzach ale strasznie sztywna

kyller
senior
Posty: 1247
Rejestracja: 16 sie 2008, 16:48
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kyller » 12 lut 2009, 21:20

Mi kurier dzis przywiozl Konger Carbomaxx Team Carp i tez sztywna jak cholera, ale c.w. ma do 120 g i ma byc uzywana do lowienia na "metode". Wiec miom zdaniem taki kij sie nada do tego co chce nia robic. do tego kreciolek Konger Aviotor. Teraz czekam na to az sie ociepli puszcza lody ibedzie mozna ruszyc na pierwsze misiaki.
Krzysiek, rocznik '83


Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości