Kupię sprzęt wędkarski- grunt,spławik, spinning

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

krzysiowaty20
kijanka
Kontaktowanie:

Kupię sprzęt wędkarski- grunt,spławik, spinning

Postautor: krzysiowaty20 » 20 sty 2016, 20:38

Witam wszystkich.
Po kilkuletniej przerwie zamierzam powrócić do wędkowania. Jako że dawniejszymi czasy łowiłem tylko z doskoku to można śmiało nazwać mnie początkującym. Ale do sedna. Kupię:
2 wędki spławikowe
2 wędki gruntowe (jedna do ok. 90 gram druga 150)
spinning do 30 g
jeżeli starczy kasy to i jakąś okoniówke
oczywiście do tego przydadzą się też i kołowrotki.
Głównymi łowiskami będą wieprz, tyśmienica , starorzecza i jakieś stawy.
Jako że to dopiero (powtarzane) początki nie chce czegoś super wypasionego i drogiego. Fajnie by było zamknąć się w zestawie wędka + kręciołek za ok. 100 z groszami ale jeżeli będziecie mieli coś kapkie droższego to też się pochylę nad propozycją. Także jeżeli komuś coś zalega po szafach i piwnicach a ma jeszcze jakąś zdolność połowową to chętnie to przytulę. Jestem zainteresowany również osprzętem (podbierak, krzesełko itp).

Awatar użytkownika
BCH
junior

Re: Kupię sprzęt wędkarski- grunt,spławik, spinning

Postautor: BCH » 21 sty 2016, 10:55

Może coś z tego Ci przypasuje:

viewtopic.php?f=23&t=5874&view=unread#unread (patrz na dole wątku, co zostało)
viewtopic.php?f=23&t=6076&view=unread#unread
viewtopic.php?f=23&t=6077&view=unread#unread

Swoją drogą zaś - ja też miałem przerwę w wędkowaniu. Jakieś z 10 lat. Sprzętowo to była przepaść - wcześniej wędki bambusowe i teleskopowe szklaki, kołowrotki z ruchomymi szpulami itd.; po przerwie leciutkie, wytrzymałe węglówki...

Jeśli mogę coś poradzić, to proponuję, żebyś zaczął od jednej metody. Tej, która Ci najbardziej pasuje, i kupił do niej przyzwoity sprzęt zamiast kupować jak najtaniej do trzech różnych metod. Sam spławik to mogą być odległościówki, zestawy pełne, skrócone...; sama gruntówka to mogą być feedery, pickery, bombowce...; sam spinning może być bardzo leciutki, bardzo ciężki, drop shot... - jasne, że można próbować uniwersalnie ogarniać wszystko jednym zestawem, ale nie zawsze się da, a czasami to będzie po prostu męczarnia zamiast przyjemności z wędkowania.

lgranat
kadet

Re: Kupię sprzęt wędkarski- grunt,spławik, spinning

Postautor: lgranat » 21 sty 2016, 14:35

Cześć,
tu też masz trochę do wyboru:
viewtopic.php?f=23&t=5720&view=unread#unread
Pozdrawiam :)
Koło PZW Lublin-Miasto
SRW Pałecznica

Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”