[O] kota - offtop :D

wędkarski bazar :)

Moderator: Malak

hoin
senior
Posty: 1180
Rejestracja: 24 lut 2008, 21:16
Lokalizacja: znienacka

[O] kota - offtop :D

Postautor: hoin » 15 cze 2009, 12:21

Całkowicie offtopowo, ale że ta akcja ma charakter taki trochę charytatywny to mam nadzieję że nikt nie będze miał nic przeciwko...
Otóż usiłuję znaleźć nowy dom dla 4 młodziutkich kociąt. Są potomstwem bezdomnej kotki która to postanowiła powić małe na mojej posesji właśnie. Serce mam, więc dbałem o te zwierzaki póki nie podrosły, ale nie mogę trzymać w obejściu 5 kotów z tendencją do powiększania tej liczby, przeto pytam - może ktoś chce lub ktoś zna kogoś z sercem, który chciał by przygarnąć małego mruczka ;-)
Kotki to oczywiście dachowce, urocze jak to tylko kotki być potrafią, młodziutkie i podatne na wychowanie, mogą więc przebywać w domu jak i obejściu. W dobre ręce chętnie oddam, jak coś to do Lublina mogę podwieźć, płciowo to zdaje się 2 samiczki i dwa samce, ale głowy nie dam bo i średnio się na tym znam ;-) Jak ktoś ma ochotę to podeślę parę fot.
To fajne i młode zwierzaki, nie chciał bym oddawać ich do schroniska :-(

Tylko nie piszcie mi proszę (jak niektórzy) że wolicie psy. To nie ma nic wspólnego z tematem :roll:

Wróć do „Sprzedam/Kupię/Oddam/Zamienię”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości