Witam wszytskich kolegów

informacje z kół i klubów

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
martinez1981
junior
Posty: 699
Rejestracja: 02 lip 2009, 08:56
Lokalizacja: Lublin, Wrocław

Witam wszytskich kolegów

Postautor: martinez1981 » 07 sie 2009, 13:29

Witam wszystkich klubowiczów!

Zwracam się z prośbą do wszystkich kolegów po kiju,
Jestem wędkarzem od 17 lat, od 14 lat uczestniczę w zawodach (z przerwą na studia),różnej rangi (od zawodów w kole, towarzyskich w okręgu, komercyjnych oraz kilkukrotnie w mistrzostwach okręgu opolskiego, gdyż z stamtąd pochodzę. Sytuacja życiowa spowodowała że od października będę mieszkał w Lublinie i chciałbym znaleźć odpowiednie miejsce dla mnie umożliwiające mi dalsze stary w różnych zawodach. Interesuje mnie jak największa liczba zawodów różnej rangi, z tego względu proszę kolegów o pomoc w wyborze oraz polecenie dobrych i konkretnych kół lub klubów spławikowych.

Pozdrawiam Marcin.

Awatar użytkownika
martinez1981
junior
Posty: 699
Rejestracja: 02 lip 2009, 08:56
Lokalizacja: Lublin, Wrocław

Postautor: martinez1981 » 13 sie 2009, 09:03

NO miło jest popatrzeć 76 odwiedzin tego posta , żadnej odpowiedzi ?? Koledzy chyba nie trudno jest polecić jakieś koło albo klub? Pozdrawiam
Marcin Alter
Koło Lublin Haczyk

Awatar użytkownika
kwiat_osz
senior
Posty: 1320
Rejestracja: 27 lis 2008, 12:38
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kwiat_osz » 13 sie 2009, 11:43

może po prostu nie ma w lublinie koła/klubu wartego polecenia...

co do klubu to zapraszam do Sensas-Haczyk. Klub umożliwia starty w GP okręgu, MO, zawody klubowe...także wszystko co do tej pory praktykowałeś.
Jeśli chciałbyś znać więcej szczegółów zapraszam do sklepu wędkarskiego Haczyk na Górskiej 9 na Czechowie
Michał Kwiatek, rocznik 87, koło-TeleKom Lublin, Team Colmic Catfish Lublin

żwirek
junior
Posty: 571
Rejestracja: 24 gru 2007, 15:23
Lokalizacja: Nałęczów

Postautor: żwirek » 13 sie 2009, 12:38

martinez1981 pisze:NO miło jest popatrzeć 76 odwiedzin tego posta , żadnej odpowiedzi ?? Koledzy chyba nie trudno jest polecić jakieś koło albo klub? Pozdrawiam


...szanowny kolego nie obrażaj się, gdyż sport w okręgu lubelskim nie jest rozwinięty tak jak na zachodzie Polski i z klubami też jest cienko, a o sporcie w kołach to można prawie zapomnieć... takie są realia Polski B a może i C...
... godne polecenie to klub kolegi kwiatosza, oraz Spławik w Lublinie, koledzy z Łukowa też by coś mogli o tym powiedzieć, a i jeszcze Ryki Lerby... wystarczy wejść w wyniki GP i będziesz miał jasna sprawę ...

pozdrawiam Irek.

...zapomniałem jeszcze o Politechnice i Expercie...
Irek Stępień, koło Selekt Lublin
Selekt - Maver Lublin

Awatar użytkownika
LEGION_UKF
VIP
Posty: 2046
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:00
Lokalizacja: Łuków
Kontaktowanie:

Postautor: LEGION_UKF » 14 sie 2009, 05:48

a ja ci kolego z Lublina polecam


Koło PZW Lublin Barrakuda UL.1 Maja 23
KONTAKT:

BARRAKUDA-LUBLIN@WP.PL
507063977
==== Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie, LEGIA była, jest i wielka pozostanie ====

Michał Krystecki rocznik 1983 Gospodarz Koła 68 Łuków Miasto

Awatar użytkownika
kwiat_osz
senior
Posty: 1320
Rejestracja: 27 lis 2008, 12:38
Lokalizacja: Lublin

Postautor: kwiat_osz » 14 sie 2009, 10:57

no to fakt, dość świeże koło, ale fajnie się rozwija, fajne zawody organizuje w miłej atmosferze
Michał Kwiatek, rocznik 87, koło-TeleKom Lublin, Team Colmic Catfish Lublin

Awatar użytkownika
ak.wsk
junior
Posty: 348
Rejestracja: 15 maja 2009, 18:07
Lokalizacja: Świdnik

Postautor: ak.wsk » 17 sie 2009, 15:26

Koło WSK Świdnik - niedaleko Lublina zaprasza. Kontakt: sklep wędkarski KAROL Świdnik ul. Wyszyńskiego 14


Wróć do „Koła / Kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości