Wrzesień a opłacanie składek(?)

informacje z kół i klubów

Moderator: Malak

kapsoz
kadet
Posty: 171
Rejestracja: 26 cze 2009, 23:20
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Wrzesień a opłacanie składek(?)

Postautor: kapsoz » 11 wrz 2015, 00:40

Witam!

Po dosyć długiej przerwie w życiorysie wędkarskim, chcę powrócić nad wodę. Wiem, że jest już późno, jednak sezon, zwłaszcza spinningowy jeszcze się nie skończył. Moje pytanie jest takie, czy macie koledzy wiedzę, w którym kole w Lublinie uda mi się jeszcze wykupić znaczki na wody nizinne za rok 2015? Również zależy mi na wyrobieniu nowej legitymacji, gdyż tak którą posiadam od 12lat nie bardzo się nadaje, a skoro i tak muszę wpłacić wpisowe to czemu nie odświeżyć dokumentu? Kolejna sprawa to zwrot rejestru za poprzedni rok. W poprzednim roku nie łowiłem i nie miałem rzecz jasna rejestru. Czy w związku z tym jeszcze będę musiał zapłacić za niezwrócenie tegoż dokumentu?

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
LEGION_UKF
VIP
Posty: 2041
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:00
Lokalizacja: Łuków
Kontaktowanie:

Re: Wrzesień a opłacanie składek(?)

Postautor: LEGION_UKF » 11 wrz 2015, 07:34

Co do rejestru jeżeli byś łowił w roku 14 i teraz bys go zapodział i nie zwrócił to koszt 10 zł ale skoro nie łowiłeś nie miałeś opłat to cie nie dotyczy
Co do zmiany legitymacji na nową niema problemu koszt to 5 zł.Wpisowe 25 zł i tak musisz opłacić A znaczki koła jeszcze mają bo nie rozliczali sie chyba (jak się mylę ro soory)
==== Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie, LEGIA była, jest i wielka pozostanie ====

Michał Krystecki rocznik 1983 Gospodarz Koła 68 Łuków Miasto

siatkaz
VIP
Posty: 2854
Rejestracja: 09 paź 2008, 10:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Wrzesień a opłacanie składek(?)

Postautor: siatkaz » 11 wrz 2015, 07:37

Opłacaj, opłacaj - najlepsze na spinning dopiero się zaczyna :)
Tomasz Matyjasek
Koło Haczyk / Klub FENIX
http://www.klubfenix.pl/


Wróć do „Koła / Kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości