Pani z wąsem :)

czyli w skrócie tam gdzie byliśmy :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
DAWID
senior
Posty: 899
Rejestracja: 02 sie 2008, 15:09
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontaktowanie:

Pani z wąsem :)

Postautor: DAWID » 24 sie 2012, 08:19

Za mną kilku dniowa wyprawa nad piękna rzeke San. Piekne krajobrazy, przepiękna rzeka, dla wędkarzy ceniących walory estetyczne i przyrodnicze po prostu wędkarski raj :)
Obrazek

Obrazek

Przemierzałem odcinki górskie odcinki Sanu okręgu Przemyskiego. Przez weekend towarzyszyli mi kumple, zastaliśmy trącone wode więc przez pierwsze dni bardziej podziwialiśmy widoki , imprezowaliśmy ale tez łowiliśmy. Kilka ryb udało się złapać były pstrągi, klenie i brzanki.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po wyjezdzie chłopaków woda znacznie opadła i się oczyściła. Ranki i wieczory poświęcałem łowieniu na muche. Łowiłem na suchą, mokrą i nimfe. Na tym odcinku Sanu jest mała populacja pstraga więc trzeba było się zadowolić innymi rybkami. Na suchą brały masowo ukleje,na mokrą klenie, atomowych brań kluch wyrywających kija z ręki, długo nie zapomne :)
Obrazek

Trafiła się tez taka paskuda na nimfe, przez chwile myślałem że mam brzanke , ale niestety ... Nawet miejscowy kolega się ze mnie śmiał i mówił że takiej rybki to na Sanie jeszcze nie trafił :)
Obrazek

Późnym raniem dołączał do mnie Bartek, miejscowy kolega. Jak go nazwał jeden z moich kumpli "Bartek gość który każdą dziuple w Sanie zna" :) Woda już była niska postanowiliśmy katawać najlepsze rynny i przemierzać wode ze spinningiem. Naszym celem była królowa wakacji, pani z wąsem Brzana. Udało się wyjąć kilka sztuk, brzany stały w najgłebszych i najszybszych rynnach. Powiem szczerze że z mojego pudełka woblerów tylko nieliczne udawało się poprowadzić w sposób satysfakcjonujący. Prowadzilismy wobki ślimaczym tempem, stukając o dno. Wszystkie brzany złapaliśmy na Salmo Hornety, nurtu trzymały się jeszcze woblery Andrzeja18 i Tapsy.

Obrazek

Obrazek

Walka z fajną brzaną w tym piekielnym nurcie to dobre kilka minut zabawy, ja używałem żylki 0,20 , Bartek 0,18.
Obrazek

Bartek tez łowił ;)
Obrazek

Mieliśmy rózne brania , najczeście skubniecia i zatrzymanie, na początku wygląda to jak zaczep ale co dzieje się póżniej to juz trzeba przeżyć na własnej skórze :)
Obrazek

Obrazek

Wszystkie ryby wróciły z spowrotem do wody :)
Obrazek

San to jedna z najpiękniejszych rzek na ktorych łowiłem, jeżdza tam co roku i wyjeżdzam, po to by znów tam powrócić :)

Obrazek
Dawid Kaszlikowski TeamMikado

Awatar użytkownika
Te0
kadet
Posty: 188
Rejestracja: 26 sty 2011, 16:05
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: Te0 » 24 sie 2012, 10:53

Wyprawa Super. Zdobyte cenne wskazówki i doświadczenie które są bardzo potrzebne w wędkarstwie. Mam nadzieję że w następnym roku jeszcze się tam zjawimy :-)
C&R!


Wróć do „Fotorelacje z naszych wypraw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości