Klub "Expert" Lublin

informacje z kół i klubów

Moderator: Malak

PAWEŁKWIECINSKI
kadet
Posty: 233
Rejestracja: 24 lis 2010, 17:55
Lokalizacja: Lublin

Postautor: PAWEŁKWIECINSKI » 04 paź 2011, 19:03

Witam Kolegów !!

UWAGA Klubowicze dla potwierdzenia informuję iż w dniu dzisiejszym spotkanie klubowe nie odbędzie się !
Planowane jest spotkanie na wyjeździe połączone z zawodami i sprzątaniem brzegów rzeki Wisła w terminie 30.10.2011r. (niedziela) o ewentualnych zmianach będzie informacja.
Pozdrawiam !!
Paweł Kwieciński,Klub Expert,Koło Firlej.SSR 422

Awatar użytkownika
gapik
moczykij
Posty: 139
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:21
Lokalizacja: Lublin

Postautor: gapik » 04 paź 2011, 19:10

To ja dorzucę jeszcze pełne wyniki indywidualne ostatnich zawodów. Gratuluje zwycięzcom i czekam już na kolejny sezon naszych zmagań !!
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Łukasz Gapski, Klub Expert, Koło Daewoo
http://www.pzw.org.pl/wksexpertlublin/

PiotrR
moczykij
Posty: 96
Rejestracja: 01 paź 2010, 18:41
Lokalizacja: Mikado Abramis

Postautor: PiotrR » 05 paź 2011, 21:08

Witam,Wielkie gralulacje dla sekcji spiningowej za drugie miejsce w GPL,spławikowcy nie są gorsi,podziękowania dla Prezesa (Waldek dajesz radę to sztuka ciągnąć dwa etaty pozdrów Elę ;-) )

Awatar użytkownika
czaki
kadet
Posty: 199
Rejestracja: 23 sty 2008, 14:31
Lokalizacja: Lublin

Postautor: czaki » 06 paź 2011, 18:35

Łukasz Ty lepiej dorzuć tu obiecane podsumowanie..;) bo inaczej nie dam Ci żyć...:)
Pozdrawiam.
Koło SZUWAREK LUBLIN , klub Expert Lublin
Wojtek Chojnacki 89'

Awatar użytkownika
gapik
moczykij
Posty: 139
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:21
Lokalizacja: Lublin

Postautor: gapik » 07 paź 2011, 12:49

Wywołany do tablicy z pokorą spełniam życzenie Wojtka :mrgreen: ;-) :-P
Tak jakoś wyszło, że ostateczne podsumowanie sezonu pstrągowego "troszkę" się odwlekło....

Koniec pstrągów dla nas spinningistów okazał się początkiem lipieni dla niektórych z nas, którzy porzucili kołowrotek z korbą .....
Obrazek Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Jak już wspominałem wcześniej w tym sezonie często robiłem fotki osobom, które wybierały się ze mną na ryby. Okazało się, że wiązało się z tym również podbieranie ryb, które okazywały się "życiówkami" tychże osób......
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Gratki Wojtek ;-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Gratki Maciek ;-) Obie ryby tej samej długości, choć z innej wody- widać przynoszę tą samą ilość szczęścia niezależnie od rzeki :mrgreen:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

I jeszcze raz Wojtek - dzięki za wspólne wydeptywanie ścieżek przez krzaki, walkę z komarami, moknięcie w czasie burzy (najedliśmy się strachu) no i za wspaniałe rybcie :-)

Ale teraz to już inne ryby wzywają!!

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Łukasz Gapski, Klub Expert, Koło Daewoo

http://www.pzw.org.pl/wksexpertlublin/

zajcow
junior
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:26
Lokalizacja: LUBLIN

Postautor: zajcow » 07 paź 2011, 20:13

rybki fajne pozdro

Awatar użytkownika
marewel
kadet
Posty: 155
Rejestracja: 08 lis 2008, 18:50
Lokalizacja: Chelm

Postautor: marewel » 07 paź 2011, 21:12

Widze bez reklamy czyli woblera w pysku to się nie obędzie.

Awatar użytkownika
Przemek. Ł
VIP
Posty: 2760
Rejestracja: 22 gru 2007, 15:23
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: Przemek. Ł » 07 paź 2011, 23:10

marewel pisze:Widze bez reklamy czyli woblera w pysku to się nie obędzie.


heh też to zauważyłeś? prawda :)
Jeśli Walczymy, Możemy Przegrać. Jeśli Tego Nie Robimy, Jesteśmy Przegrani...


Przemek Łubkowski, '89, Lublin Selekt,
Klub Maver-Spławik Lublin

Awatar użytkownika
czaki
kadet
Posty: 199
Rejestracja: 23 sty 2008, 14:31
Lokalizacja: Lublin

Postautor: czaki » 08 paź 2011, 00:51

No, widzę że ta taktyka przynosi skutki..:) Wykorzystam ją w przyszłości.;)
Dzięki Łukasz za wspólne wędkowanie jak i podbieranie ryb, bez ciebie z kilkoma z nich na pewno bym sobie nie poradził, Dzięki!!!
I już nie mogę doczekać się kolejnego pstrągowego sezonu, mam nadzieję że w następnym sezonie tak jak zapowiadasz w Twoich rękach pojawi się życiówka i to dla odmiany ja będę miał szanse zrobić Ci zdjęcie. :)
Pozdrawiam.
Koło SZUWAREK LUBLIN , klub Expert Lublin
Wojtek Chojnacki 89'

Skalka
junior
Posty: 553
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Skalka » 08 paź 2011, 17:01

Waldek, walczy na Mistrzostwach Polski trzymajcie kciuki.
Piotr Skałecki Lublin Expert

darek
senior
Posty: 1420
Rejestracja: 08 sty 2008, 16:21
Lokalizacja: lublin
Kontaktowanie:

Postautor: darek » 08 paź 2011, 17:29

a dziś,czy jutro :?:
zresztą bez znaczenia,i tak tzrymam kciuki ;-)
Ryby,to kumple-nie żarcie

Skalka
junior
Posty: 553
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Skalka » 08 paź 2011, 17:48

Dziś była druga tura jutro trzecia ;-)
Piotr Skałecki Lublin Expert

darek
senior
Posty: 1420
Rejestracja: 08 sty 2008, 16:21
Lokalizacja: lublin
Kontaktowanie:

Postautor: darek » 08 paź 2011, 17:53

No to trzymamy kciuki za Waldemara ;-) :-D
pozdro
Ryby,to kumple-nie żarcie

Awatar użytkownika
Gimzi
VIP
Posty: 2000
Rejestracja: 23 gru 2007, 13:13
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: Gimzi » 08 paź 2011, 20:01

Jak wyniki po dwóch turach?
Jakub Giezek, rocznik 1990, Koło Lublin-Miasto.

PAWEŁKWIECINSKI
kadet
Posty: 233
Rejestracja: 24 lis 2010, 17:55
Lokalizacja: Lublin

Postautor: PAWEŁKWIECINSKI » 12 paź 2011, 18:59

Witam Klubowiczów !!

WAŻNE SPOTKANIE KLUBOWICZÓW !!

Najbliższy wtorek 18.10.2011r. w dotychczasowym miejscu zebrań o godz. 19.30 odbędzie się spotkanie klubowiczów dotyczące bieżących spraw klubu oraz działań na najbliższy okres.
Serdecznie zapraszam do udziału w powyższym zebraniu.
Kontakt Tomek tel. 504993978.

Pozdrawiam !!
Paweł Kwieciński,Klub Expert,Koło Firlej.SSR 422

paul731
kadet
Posty: 258
Rejestracja: 07 mar 2008, 15:35
Lokalizacja: Lublin

Postautor: paul731 » 15 paź 2011, 22:54

Gimzi pisze:Jak wyniki po dwóch turach?

http://www.wedkarskiswiat.pl/content/view/1757/40/
Lublin Haczyk

waldek
junior
Posty: 495
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:52
Lokalizacja: lublin

Postautor: waldek » 16 paź 2011, 23:54

Dobrze zdaję sobie sprawę z tego że dla mojego klubowego grona sezon wędkarski trwa okrągły rok z tego też powodu pozwolę sobie na krótkie podsumowanie tylko tej części roku która już minęła.
Rozpocznę od relacji którą już wcześniej obiecałem napisać a mam na myśli MO Lubelskiego w dyscyplinie spinningowej. Zawody te zostały rozegrane nad ZZ w dniach 27-28. 08.
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Wielokrotnie w poprzednich latach biorąc udział w tej rangi zawodach miałem okazję wygrać jedną z dwóch tur lub złowić największą rybę zawodów tak jak wędkować z kolegą który wygrywał i zdobywał tytuł MO, lecz mi nigdy wcześniej nie udało się zdobyć tego tytułu. Ta sytuacja na tyle długo trwała i powtarzała się by u wielu moich rywali wywołać swoistego rodzaju chęć wylosowania tej samej łodzi. Te same natomiast powody wywołały u mnie pewnego rodzaju bezradność i obojętność dla tego też tydzień poprzedzający zawody zamiast na treningu nad ZZ spędziłem z
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
i nie będę ukrywał że jestem nimi zafascynowany.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A ich wygląd oceńcie sami.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Powrócę jednak do samych zawodów. Pierwszy dzień na moją łódkę trafia młody kolega z Puław który pozostawia mi wolną rękę co do decyzji gdzie popłyniemy, lecz do dyspozycji mamy tylko silnik elektryczny. Widząc ilość łodzi posiadających silniki spalinowe postanawiam pozostać na samym zalewie gdyż co nie było trudne do przewidzenia te osoby szybko popłynęły w rejon ujścia Bystrzycy. Przy bezwietrznej pogodzie przez okres pierwszych dwóch godzin spinningowałem od strony lasu, bez żadnego brania. W późniejszym okresie wiatr który się pojawił okazało się że wieje w odwrotnym kierunku tak więc szybkie przepłynięcie na drugą stronę ZZ gdzie łowię dwa sandacze w tym jeden 80cm i nie była to największa ryba którą holowałem ale tylko holowałem.
Drugi dzień losuję również partnera z Puław lecz posiadającego silnik spalinowy i pozytywnie zaliczoną turę tak więc istnieje ogromne prawdopodobieństwo że sytuacja z poprzednich sezonów się powtórzy. Do ujścia Bystrzycy dopływamy jako trzecia łódka a wszystko na tyle się zmienia że po dwóch pierwszych godzinach mam zaliczone przez sędziów dwie ryby okonia i szczupaka a że ryby uspokoiły swoje chęci atakowania naszych sztucznych przynęt w tym rejonie, odpłynęliśmy na otwartą wodę gdzie do końca tury nie złowiłem wymiarowej ryby. Nie wiem jak to nazwać może „ironia losu” co nie zmienia faktu że po tylu latach zdobyłem tytuł Mistrza Okręgu Lubelskiego w dyscyplinie spinningowej.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.usObrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Jestem w tej chwili po Mistrzostwach Polski i podejrzewam że następne kilka zdań znajdę czas napisać znacznie szybciej lecz na dzisiaj tyle.

PAWEŁKWIECINSKI
kadet
Posty: 233
Rejestracja: 24 lis 2010, 17:55
Lokalizacja: Lublin

Postautor: PAWEŁKWIECINSKI » 19 paź 2011, 20:48

Witam Kolegów Klubowiczów !!
W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie klubowe na którym m.i ustalono :
UWAGA członkowie Klubu !!
PUCHAR PREZESA DYSCYPLINY SPINNINGOWEJ KLUBU EXPERT-LUBLIN
Odwiedzimy rzekę Wisłę w dniu 06.11.2011r. .
Wyjazd zorganizowany - bus zabierze do 13 uczestników z ustalonego miejsca.
Zgłoszenie uczestnictwa, rezerwacja miejsca w busie i pozostałe informacje pod nr. telefonu 501802274 do dnia 03.11.2011r.
Pozdrawiam !!
Paweł Kwieciński,Klub Expert,Koło Firlej.SSR 422

waldek
junior
Posty: 495
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:52
Lokalizacja: lublin

Postautor: waldek » 19 paź 2011, 22:31

Choć istniały pewne obawy że te dwa spotkania odbędą się w odwrotnej kolejności to jednak szczęśliwie reprezentując drużynę Mikado-Expert rywalizowałem 10-11/09 nad ZZ a tydzień później czyli 17-18/09 w Bychawie która jako ostatnia z cyku stanowiła zakończenie i podsumowanie całego sezonu (nie dla okręgu). Oczywiście z dokładnymi wynikami mieliśmy okazję zaznajomić się znacznie wcześniej tak jak wiemy gdzie jedzenia było za dużo czy np. kto walczy z uzależnieniem alkoholowym itp. itd....... Tak więc pozostało mnie biednemu napisać dwa słowa dotyczące tylko i wyłącznie mojej drużyny.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Przed napisaniem tego posta w moich ambitnych planach zakładałem opisanie naszych wspólnych założeń, taktyki lecz po przejrzeniu zdjęć zdałem sobie sprawę że jest tego zbyt dużo by po zamieszczeniu ktokolwiek to przejrzał nie wspominając o przeczytaniu, więc zawężę go do........
Rozpocznę od ZZ i Janusza S który nie byłby sobą nie odbierają jakiegoś pucharka a w tym konkretnym przypadku po prostu jak sam powiada wygrał sektor.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Jako drużyna staraliśmy się zbytnio nie odstawać od naszego lidera
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ola odbierając nagrodę stwierdziła że pozostanie wierna klubowym barwom i z wrodzonym wdziękiem poczekała aż ktoś przeniesie to dziwne czerwone wiadro.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ernest wędkując pod bacznym okiem Piotra Rz. już nie ma takiej swobody tak więc postanowił że skoro musi znosić te katusze to postara się być lepszy od swoich starszych kolegów z drużyny.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Przemek G widząc co się dzieje jako ten ambitny wędkarz oraz stary zazdrośnik nie mógł postąpić inaczej jak ….....
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Nawet po odebraniu pucharu mina Marcina K mówi sama za siebie czyli, nie oddam bez walki tego trofeum tak jak i najmniejszego punktu, pomimo to nadal traktujemy Go jak „swojego”.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Tym bardziej że od czasu do czasu potrafi się zachować i pogratulować zwyciężonym.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A to już szczęśliwy finał w którym nie zabrakło …........
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Zakończenie w Bychawie przebiegło przy pięknej, słonecznej pogodzie.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Tradycyjnie jak na Janusza przystał jako jeden z pierwszych pojawił się po odbiór …..
Obrazek

Uploaded with ImageShack.usObrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ernest korzystając z wiedzy i doświadczenia Piotra Rz konsekwentnie realizuje swój niecny planObrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
(będzie lepszy od nas)
Janusz jak to Janusz a co, jeszcze raz trafia po kolejne nagrody.
Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us
Gdy usłyszałem że Łukasz L wylosował sąsiednie stanowisko obok Janusza wiedziałem że możemy już mu współczuć. Oczywiście oprócz wielu komentarzy dowiedział się biedny że jeśli nie przestanie łowić to w następnym sezonie zabraknie miejsca dla niego w drużynie. Jego reakcja na tego rodzaju sugestie była dojrzała i prosta.
Oczywiście nie zabrakło nas jako drużyny.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Nie wiem z kogo Ernest czerpie taki przykład lecz nie odmówił sobie odebrania nagrody rzeczowej
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Przemek G, jego to już oto nie posądzałem.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Lecz gdy Janusz S trafił po nagrodę pomyślałem że przesadzają.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Uśmiech i zainteresowanie Rafała w czasie odbierania nagrody przez Monikę, jak najbardziej wskazany i właściwy choć myślę że wyraz twarzy jego uroczej i kochanej żony oznaczał zupełnie coś innego.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Widząc Piotrka Rz taszczącego ten worek byłem pewien że to kara (za co?)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
To są zdjęcia tylko z dwóch ostatnich spotkań GP i dotyczą krótkiego czasu podczas wręczania nagród, dla tego łatwo zrozumieć za co większa część uczestników nas „kocha”
Na koniec mojej relacji chce powiedzieć króciutko, dziękuję za możliwość startu w składzie drużyny Mikado-Expert która pokazała że bez względu na fatalny wynik w Łukowie nigdy nie poddaje się. Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam Waldek.

Skalka
junior
Posty: 553
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Skalka » 22 paź 2011, 20:25

Dziś pełna egzotyka rzeka inna niż Bystrzyca kolejna tajna, jazi do oporu podobno nam dane było złowić tylko taką wersję.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Ale i tak było fajnie nie wiem Tomek, która to już nasza wspólna wyprawa :?: .
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Było tylko za krótko :-( cóż zrobić.
Piotr Skałecki Lublin Expert

PiotrR
moczykij
Posty: 96
Rejestracja: 01 paź 2010, 18:41
Lokalizacja: Mikado Abramis

Postautor: PiotrR » 23 paź 2011, 11:42

Waldku relacja z zawodów super,ale zdjęcie lipienia w czasie holu na mistrzostwo świata. ;-)

darek
senior
Posty: 1420
Rejestracja: 08 sty 2008, 16:21
Lokalizacja: lublin
Kontaktowanie:

Postautor: darek » 28 paź 2011, 12:06

Piotrku,Tomku,fajny wypadzik ;-)
szkoda tylko że jaski nie dopisały :-D
pozdro
Ryby,to kumple-nie żarcie

waldek
junior
Posty: 495
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:52
Lokalizacja: lublin

Postautor: waldek » 30 paź 2011, 23:44

Tak jak spławikowa drużyna Mikado-Expert tak i spinningowa część mojego klubu biorąca udział w GP OL, wielokrotnie dali mi szansę wykonania zdjęcia odbierając zdobyte trofea-gratuluję. Na początku jednak tej relacji podzielę się z wszystkimi pewnym spostrzeżeniem, poczynionym na spinningowym spotkaniu które odbyło się w Brodach 05,09, 2011. Przywitał nas tam chłodny poranek na który byłem przygotowany, lecz ewidentnie przeoczyłem nową modę na „Rajty” którą od początku starał się promować Maciek W.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
oraz nasz Grzegorz A,
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Bardzo często w trakcie rozmów w klubowym gronie o wiele lepiej ocenialiśmy nasze szanse na osiągnięcie wyższego wyniku na tych łowiskach gdzie warunki panują trudne i wyniki w hipotetycznym założeniu będą o wiele niższe, mniejsze. Takie warunki i owszem zastaliśmy na tym łowisku lecz to co zrobił Krzysiek J.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Oraz Tomek K.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
To już chyba lekka przesada
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a tu zwycięska trójca.
Ostatnie a zarazem podsumowujące spinningowe GP OL zawody, rozegrane zostało w Kępie Soleckiej nad Wisłą 03,10,2011 przy niezmiennej praktycznie frekwencji przekraczającej 70-osób. Gatunkiem ryb, poławianym w największej ilości okazały się okonie a uzupełnienie stanowiły szczupaki. Jedynym odstępstwem, wyjątkiem od wymienionych wcześniej gatunków podobnie jak w Maciejowicach (jedyny komplet kleni) okazały się moje cztery klenie które złowiłem w obu tych przypadkach na niewielkie woblery, nieprzekraczające 23mm długości i przy pomocy „piżdzianego” krótkiego wędziska.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Po regulaminowym czasie trwania zawodów razem z Maćkiem G, tylko w samochodzie odnaleźliśmy spokój konieczny do zliczenia i posumowania punktów.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Zwycięzcą tego konkretnie spotkania został Andrzej K.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Po raz kolejny w sposób tylko dla siebie charakterystyczny odebrał pucharek za drugą lokatę Andrzej D.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Uzyskując trzecie miejsce przedstawił się wszystkim nasz nowy klubowy kolega Piotr T - to ja rozumiem,
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

a tu zwycięska trójka.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Po wcześniejszym posumowaniu wyników zapoznałem wszystkich z nazwiskami „pierwszej piętnastki” jednocześnie wręczając puchar za uzyskanie po całym GP, trzech pierwszych miejsc czyli Alkowi P – za trzecią lokatę,
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
W tym roku na drugim miejscu uplasował się kolega z Radomia, jednocześnie zawodnik pierwszej ligi GP Polski, Rysiek G.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pierwsze miejsce identycznie jak w ubiegłym sezonie wywalczył Andrzej K.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
W przypadku klasyfikacji drużynowej trzecie miejsce zajęli koledzy z Puławskiego „Spoona”
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Wręczając puchar za drugie drużynowo zdobyte miejsce zastanawiałem się czy po prostu nie zatrzymać go przy sobie ale Tomek K. Prezes spinningowej sekcji klubu „Expert” pokazał jak potrafi się cieszyć z osiągniętego wspólnymi siłami bardzo dobrego wyniku.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Tu widzicie oprócz przedstawiciela zwycięskiej drużyny „Puławy Azoty” Sławka P. całą trójkę w komplecie.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Dzięki Mirkowi nie byłem głodny
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
07-10,10,2011 odbyły się spinningowe MP. Jako uczestnik tych zawodów nie osiągnąłem tam żadnego wyniku, lecz razem ze mną uczestniczył w tym spotkaniu MOL w kat junior Piotrek M, nad którego bezpieczeństwem w czasie trwania zawodów czuwał Tomek K. Tomek nie tylko wywiązał się z tego zadania a mówiąc wprost w bezpośredni sposób przyczynił się do zdobycia przez naszego młodego zawodnika znakomitej szóstej lokaty w ogólnej klasyfikacji i wygrania jednej z tur. W tej chwili chciałbym jeszcze raz pogratulować Piotrowi M i bardzo podziękować Tomkowi
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Natomiast to zdjęcie przedstawia zwycięzców indywidualnych MP w kat seniorów.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Tu znajdziecie zwycięzców cyklu spotkań GP Polski.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam Waldek
Ostatnio zmieniony 31 paź 2011, 00:55 przez waldek, łącznie zmieniany 17 razy.

Awatar użytkownika
gapik
moczykij
Posty: 139
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:21
Lokalizacja: Lublin

Postautor: gapik » 31 paź 2011, 00:01

Waldku chyba Ci kilka zdjęć "uciekło" :mrgreen:
Łukasz Gapski, Klub Expert, Koło Daewoo

http://www.pzw.org.pl/wksexpertlublin/

Skalka
junior
Posty: 553
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Skalka » 31 paź 2011, 18:31

VI miejsce Piotrka to olbrzymi sukces, chłopak łowił trzy dni i zawsze miał ryby, pozamiatany sektor (w którym był złowiony bolek 72 cm) Gratki. Z trenerem i opiekunem też nie mógł trafić lepiej olbrzymie doświadczenie Tomka plus jego charakter i umiejętności Piotrka wszystko zagrało jak trzeba. "Kiedy uczeń jest gotowy wtedy pojawia się mistrz :mrgreen: super.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
W naszym klubie coraz więcej akcentów muchowych. Starty chłopaków w GPO w muszce i MO to i mnie dopadło.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Choć powiem szczerze, ten kto to wymyślił był super złośliwy zanim obłowiłem jakiś dołek moja muszka odwiedzała wszystkie okoliczne drzewa i krzaki spinem zrobiłbym to 3 x szybciej. Traktuję to jako pokutę. Choć na nizinnych wodach otwiera nowe możliwości przed osobami, które na sztuczną przynętę chcą łowić białoryb.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Dzięki Waldku za relacje.
Pozdrawiam ;-)
Piotr Skałecki Lublin Expert

darek
senior
Posty: 1420
Rejestracja: 08 sty 2008, 16:21
Lokalizacja: lublin
Kontaktowanie:

Postautor: darek » 31 paź 2011, 19:12

Piotrku,ładne rybki,gratuluję ;-)
Ryby,to kumple-nie żarcie

zajcow
junior
Posty: 428
Rejestracja: 07 mar 2010, 20:26
Lokalizacja: LUBLIN

Postautor: zajcow » 01 lis 2011, 19:49

znam piotrka spokój i cierpliwość nad wodą jeśli podłączy to pod muchówkę będą niezłe efekty :-D

waldek
junior
Posty: 495
Rejestracja: 29 mar 2008, 22:52
Lokalizacja: lublin

Postautor: waldek » 01 lis 2011, 21:26

Wędkarstwo muchowe to pasjonująca metoda wędkowania którą próbuje w ostatnich dwóch miesiącach poznać a która to sprawia mi bardzo dużo radości i satysfakcji.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
W tej chwili jestem na etapie zgłębiania jednego z wielu możliwych sposobów wędkowania w przypadku szeroko pojętego muchowania a które to pozwala mi coraz lepiej zrozumieć lipienie oraz łowić je skutecznie i tak by nie czynić żadnej szkody pstrągom w tym szczególnym okresie dla tego gatunku, czyli tarła.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
To ryba złowiona ostatniego dnia sezonu dodam że bardzo ciekawego (61cm pstrąg złowiony końcówka września.) i nie polegało to tylko na łowieniu okoni jak co niektórzy sugerowali.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pochwalę się, posiadam swoje pierwsze sukcesy w tej dyscyplinie a mianowicie na ostatnim spotkaniu GP OL losując bardzo szczęśliwie jednego z najlepszych muszkarzy w Polsce, jak i od wielu lat kadrowicza Polski a prywatnie przesympatyczną osobę czyli Grzegorza Gołofita, osiągnąłem nieznacznie większy wynik od Niego mało tego złowiłem najdłuższego lipienia zawodów-a co.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
W tej chwili chcę odrobinę podgrzać atmosferę przed naszym klubowym wyjazdem nad Wisłę. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo że oprócz niskiego poziomu, spotkamy wodę o dużej przezroczystości oraz wysoką temperaturę jak na tę porę roku i być może słoneczko. Taka sytuacja nie sprzyja łowieniu szczupaków ale.........
[IMG=http://img214.imageshack.us/img214/4828/3110006.th.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Zapewne trudniej byłoby złowić rybę przy użyciu grubszych i solidnych zestawów w tych warunkach ale jeśli choć trochę znam swoich klubowych kolegów to mogę liczyć na szybką ocenę sytuacji i dopasowanie się do panujących warunków i wymogów ryb a nie odwrotnie dzięki czemu.............
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Życzę Wam jeszcze abyście spotkali się z podobną sytuacją
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
a w tym przypadku jeden z nich pochwycił woblera lecz nie potrafię wskazać tych które odprowadzają oraz tego którego holuję.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Bez względu na to jak wiele osób uważa październiku za miesiąc w którym należy polować na szczupak,ja polowałem oprócz lipieni z dużym powodzeniem na klenie i w tak komfortowych warunkach ze te osoby które mogły równeiż z nich skorzystać i nie zrobiły tego, niech żałują.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Pozdrawiam Waldek.

Skalka
junior
Posty: 553
Rejestracja: 26 lis 2008, 20:08
Lokalizacja: Lublin

Postautor: Skalka » 02 lis 2011, 08:58

Zdjęcie kleni rewela czyżby zrobione tam gdzie ma być wyjazd w Niedzielę ;-)
Piotr Skałecki Lublin Expert

Awatar użytkownika
sajo
VIP
Posty: 14559
Rejestracja: 30 lis 2007, 10:36
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Postautor: sajo » 02 lis 2011, 09:06

Fajne fotki!!!
Tomasz Samoń '81
Koło PZW Lublin Haczyk
WKS STYNKA HACZYK


Wróć do „Koła / Kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości