Sukces klubu Barrakuda w podlodowym Grand Prix Polski

Drużynowe srebro dla Barrakudy w I zawodach podlodowych GP Polski!


Bardzo dobre wiadomości napłynęły do nas w ostatnim czasie znad mazurkich jezior Dadaj oraz Wipsowo, gdzie rozgrywano pierwsze zawody z cyklu Grand Prix Polski w wędkarstwie podlodowym. W ostatnich kilku latach swojego szczęścia na tych zawodach szukają zawodnicy Wędkarskiego Klubu Sportowego Barrakuda Lublin. Jednak wyniku, który osiągnęli na niedawno zakończonych zawodach chyba nikt się nie spodziewał, drużynowo zajęli 2 miejsce i po raz pierwszy w historii stanęli na podium zawodów o najwyższe, podlodowe laury.

 

Pierwszy dzień łowienia to zdaniem zdecydowanej większości (a może wszystkich?) uczestników to w dużej mierze kwestia przypadku. Ryb po prostu nie było. Jedynie 6 na 19 drużyn ledwo przekroczyło 1 kilogram złowionych ryb, a drużyna składała się z 5 zawodników! Drugiego dnia wyniki nieco się polepszyły, natomiast znacznie lepsze okazało się jezioro Wipsowo (3 tura zawodów), gdzie już jako tako można było połowić.
Podium Barrakudy: Andrzej Chyb, Grzegorz Michałkiewicz, Sławomir Juć, Michał Rapa, Dariusz Ciechański (trener) i na dole Andrzej Boguszewski.

 

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami, które znajdują się poniżej, a także z opisem zawodów wg. trenera Darka Ciechańskiego, Kacpra Góreckiego oraz jego fotogalerii.

zobacz WYNIKI ZAWODÓW

zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ

 

 


blog Darek Ciechański
Relacja Darka Ciechańskiego

Dariusz Ciechański, trener podlodowej drużyny, na swoim blogu relacjonuje tak udane dla Barrakudy zawody GPP w wędkarstwie podlodowym

więcej

 

 

 

 

 


Relacja Kacpra Góreckiego

Kacper Górecki to czołowy zawodnik podlodowy, tym razem zajął miejsce 8 w klasyfikacji indywidualnej, a ze swoją drużyną zajął miejsce 3

więcej

 

Obejrzyj materiał filmowy z zawodów