Terminarz

Terminarz najważniejszych imprez wędkarskich w 2017 roku


 


 

I. Zawody krajowe w wędkarstwie spławikowym

 

Lp.
Nazwa zawodów Termin Organizator/ Miejsce
1. Grand Prix Polski 07-09.04 Bydgoszcz/Kanał Bydgoski
2. Eliminacje do Grand Prix Polski 2018 21-23.04 Szczecin/ Wyspa Pucka
3. Eliminacje do Grand Prix Polski 2018 12-14.05 Katowice/ Rzeka Odra Rogi
4. Grand Prix Polski 19-21.05 Piotrków/ Zbiornik Słok
5. Mistrzostwa Polski Weteranów 55+ 16-28.05 Szczecin/ Pyrzyce
6. Grand Prix Polski U15, U20 9-11.06 Częstochowa/ Zbiornik Wodociągów
7. Mistrzostwa Polski seniorów 16-18.06 Wrocław/ Kanał Odry
8. Mistrzostwa Polski kobiet

i młodzieży U25

23-25.06 Opole/ Zbiornik Kluczbork
9. Mistrzostwa Polski kadetów U15

i juniorów U20

30.06-02.07 Częstochowa/ Zbiornik Wodociągów
10. Grand Prix Polski U15, U20 14-16.07 Elbląg
11. Grand Prix Polski 28-30.07 Katowice/ Rzeka Odra Rogi
12. Grand Prix Polski U15, U20 25-27.08 Katowice/ Kanał Dwory
13. Grand Prix Polski 15-17.09 Gdańsk/ Rzeka Wisła
14. Grand Prix Polski 29.09-01.10 Tarnobrzeg/ Szymanowice

 

 

II. Zawody w Okręgu PZW Lublin

Lp. Nazwa zawodów Termin Organizator/Miejsce
1.  Podlodowe Mistrzostwa Okręgu 04-05.02 ZO PZW/ Maśluchy, Rogóźno
2.  Gruntowe Mistrzostwa Okręgu (feeder) 25-26.03 ZO PZW/ ZZA Osadnik
3. Eliminacje Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego 08.04 SARS Haczyk /Tuligłowy
4. Spławikowe Grand Prix Okręgu  09.04 Mivardi Ryba Bełżyce/Markuszów
5. Puchar Hajdowa  23.04 Koło MPWiK/ rz. Bystrzyca
6. Spławikowe Grand Prix Okręgu 29-30.04 Sensas Lublin, Żagiel/ Z.Zemborzycki
7. Puchar Piscari 03.05 Piscari/ Opole Lubelskie
8. Spinningowe Grand Prix Okręgu 07.05  Fenix/ rz. Wieprz 
9. Eliminacje do Spinningowych Grand Prix Okręgu 07.05 Fenix/ rz. Wieprz
10. SARS Yuki Feeder Cup 13.05 SARS Haczyk/ Opole Lubelskie
11. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu weteranów   13-14.05 ZO PZW/ Krzczeń
12. Puchar Gliny Natura 21.05 Gliny Natura/ Opole Lubelskie
13. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu seniorów 27-28.05             ZO PZW /             Z. Zemborzycki
14. Spławikowe Grand Prix Okręgu 04.06 Haczyk/ Dratów
15. Spinningowe Grand Prix Okręgu 04.06 Azoty/ rz. Bug
16. Eliminacje do Spinningowych Grand Prix Okręgu  04.06 Szukarek/rz.  Bug
17. Spławikowe Mistrzostwa Okręgu U15, U20, U25 i kobiet  10-11.06 ZO PZW/ Z.Zemborzycki
18. 1 tura Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego 24.06  rz. Bug, Dorohusk (PZW Chełm)
19. Spławikowe Grand Prix Okręgu 08-09.07 Lin Czuby/ Bychawa
20. 2 tura Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego  16.07 Jacnia (PZW Zamość) 
21. Puchar Barrakudy 23.07           Barrakuda/          Z. Zemborzycki
22. Puchar Haczyka 06.08 Haczyk/ Z.Zemborzycki 
23. Spławikowe Grand Prix Okręgu 12-13.08 Stynka Lerby/ rz. Wisła
24. Spławikowe Grand Prix Okręgu 20.08 Haczyk/ Dratów
25. Spinningowe Grand Prix Okręgu 27.08 Spoon/ rz. Wisła
26. Eliminacje do Spinningowych Grand Prix Okręgu 27.08 Expert/ rz. Wisła
27. Spinningowe Mistrzostwa Okręgu 02-03.09 ZO PZW/Rogóźno i Zagłębocze
28. Spławikowe Grand Prix Okręgu  10.09 Stynka Lerby /rz. Wisła
29. 3 tura Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego 16.09 SARS Haczyk/ Dratów
30. Spławikowy Puchar Prezesa/ Spławikowe Grand Prix Okręgu  17.09 ZO PZW/Krzczeń
31. Spinningowe Grand Prix Okręgu 24.09 Expert/ Zagłębocze
32. Eliminacje do Spinningowych Grand Prix Okręgu 24.09 Szukarek/ Rogóźno