Koło PZW 74 Bełżyce

informacje z kół i klubów

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
maxi1992
moczykij
Posty: 147
Rejestracja: 26 gru 2011, 16:29
Lokalizacja: Bełżyce
Kontaktowanie:

Re: Koło PZW 74 Bełżyce

Postautor: maxi1992 » 02 kwie 2013, 11:51

Byłem dzisiaj na stawie zobaczyćto tylko przy śluzie jest rozmarzniete koło a tak wydaje mi sie 2-3 cm lodu jest na całym stawie. wydaje mi sie nie możliwe rozegranie zawodów:/
Łukasz Tarczyński '92 - Koło PZW 74 Bełżyce
Klub Maver-Spławik Lublin
Obrazek

Awatar użytkownika
LechO
senior
Posty: 1405
Rejestracja: 04 kwie 2011, 18:56

Re: Koło PZW 74 Bełżyce

Postautor: LechO » 09 cze 2014, 08:24

20.05.2014 Na stronie PZW Bełżyce pojawił się taki komunikat !!!!!

KOMUNIKAT
Aktualności | 2014-05-20 | Publikujący: Koło PZW Bełżyce
Wydrukuj
Uwaga!
W dniach 01,14 i 15 czerwca na zbiorniku wodnym w Bełżycach zostaną przeprowadzone zawody wędkarskie.
W poniższe weekendy zbiornik wodny w Bełżycach jest przeznaczony dla wędkarzy bez możliwości wykorzystania na jakiekolwiek zawody wędkarskie.
24-25.05.2014
31.05.2014
07-08.06.2014
21-22.06.2014
28-29.06.2014
05-06.07.2014
12-13.07.2014
19-20.07.2014
26-27.07.2014


, wszyscy zainteresowani wiedzieli, że Koło PZW Haczyk Lublin ma mieć 07.06.2014 na tym zbiorniku zawody spławikowe - Mistrzostwa Koła. Wyłapując taki fakt organizatorzy zawodów z Haczyka dzwonią do obecnego zarządu koła pytając o co chodzi:

Informacja z koła: Nie możecie zrobić zawodów, bo to nie wasza woda tylko nasza, bo jesteście moderatorami, administratorem Lubelskiego Forum Wędkarskiego i łączymy waszą działalność na forum bezpośrednio z kołem Haczyk Lublin itp (zastrzegam sobie, że wypowiadane słowa mogły się troszkę różnic od tych co tu napisałem, ale sens jak najbardziej jest zachowany).
Mnie osobiście ta zawiść zabolała najbardziej (odbieram to jako bezpośredni atak na moją osobę) Tylko jeszcze nie potrafię zrozumieć czy to Kara czy Nagroda, za to że opuściłem koło bo nie zgadzam się na takie rozumowanie - Byłem członkiem Koła Bełżyce, jestem modkiem na forum, jestem członkiem Koła Haczyk.
Zawody MK na szczęście odbyły się na zbiorniku zastępczym "Chodel", za co serdecznie dziękuje wszystkim ludziom związanym z kołem Chodel za uprzejmość i wyrozumiałość.

Drogi zarządzie koła PZW Bełżyce nie idźcie tą drogą, to że nie chcecie aby odbywały się w Bełżycach zawody otwarte dla innych wędkarzy to nie znaczy, że możecie psuć to co jest najlepsze w wędkarstwie, czyli rywalizacja Sportowa.

Zawiść do niczego nie prowadzi. Zrezygnowaliście z GP Zaprzyjaźnionych Kół, zrezygnowaliście z organizacji zawodów otwartych dla innych, Zabroniliście innym kołom (Haczyk Lublin) organizacji Mistrzostw Koła.

Pytam się jak zamierzacie dalej funkcjonować ?
Czy nie głupio wam będzie zgłaszać się do startów w zawodach otwartych organizowanych przez inne koła, na innej wodzie niż WASZA Bełżycka.

Awatar użytkownika
LechO
senior
Posty: 1405
Rejestracja: 04 kwie 2011, 18:56

Re: Koło PZW 74 Bełżyce

Postautor: LechO » 09 cze 2014, 11:30

Troszkę o zbiorniku w Bełżycach - Mały ale wariat - Standardowo czysto i przyjemnie. Ostatnio ku mojemu zdziwieniu pojawiły się na zbiorniku nowe tabliczki. "Całkowity zakaz zostawiania śmieci" Wszystkie kosze zostały usunięte. Uważam to za extra pomysł - łowisz w czystości to został łowisko takie jakie zastałeś - Zabierz śmieci ze sobą. Taki działania zawsze popieram.

Wszystkie inne mniej przyjemnie decyzje "Zawistnych Partyzantów" moim zdaniem źle służą całemu Koło stawiając je w złym świetle.
Wędkarz wędkarzowi druh, oby nie wilk.

Pozdrawiam ludzi (Rozsądnych, nie zawistnych), którym zależy na tym aby było dobrze....

Awatar użytkownika
Rafiw
senior
Posty: 1519
Rejestracja: 18 mar 2008, 10:10
Lokalizacja: Bychawa
Kontaktowanie:

Re: Koło PZW 74 Bełżyce

Postautor: Rafiw » 09 cze 2014, 17:48

Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół 21.09 - Bełżyce. Chyba nici z tego będą już się obawiam.
JESTEM POLAKIEM-nie europejczykiem i jestem z tego DUMNY!!!
Wygrywa Tylko Pierwszy, Drugi Jest Pierwszym z Przegranych.


Wróć do „Koła / Kluby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości