Podhale

czyli w skrócie tam gdzie byliśmy :)

Moderator: Malak

Awatar użytkownika
DAWID
senior
Posty: 899
Rejestracja: 02 sie 2008, 15:09
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontaktowanie:

Podhale

Postautor: DAWID » 21 sie 2011, 23:08

Za mną coroczny wypad w góry, tym razem wybór padł na podhale, czyste rzeki, piękne góry no i oczywiście pstrągi i lipienie.

Obrazek

Łowiłem przede wszystkim na Białym Dunajcu ale zahaczyłem również o Czarny Dunajec, Lepietnice i Rogoźnik. Urzekły mnie krajobrazy tych rzek, coś pięknego, łowienie tam to największa z wędkarskich przyjemności, aż żal było schodzić wieczorem do domu. Co będę opowiadał o urodzie tych rzek lepiej popatrzcie sami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Rybki również dopisały złowiłem kilkanaście potokowców i jeszcze więcej lipieni, miałem dwie bardzo duże ryby jednak wygrały walke, pierwszą długo zapamiętam, rybka wzięła nieopodal progu, po czym wykonała odjazd na 10 metrów w środek kipieli wyskoczyła nad wode i się wypieła.

Pstrągi brały na zielonkawe nimfy i glajchy, stały klasycznie w rynnach za kamieniami, trudno tam poprowadzić nimfe, jest głęboko i z reguły silny nurt.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Lipienie stały również w rynnach ale już raczej pod koniec ich gdzie wylewały się w szerokie, głębokie i wolniejsze płanie, brały na czerwonawe, brązowe i zółte nimfy.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Według mnie Podhale to miejsce które każdy miłośnik pstrągów i lipieni i górskich rzek powinien w życiu zaliczyć, super spędzony czas, piękne krajobrazy, krystalicznie czyste rzeki i ..... ryby.
Dawid Kaszlikowski TeamMikado

Awatar użytkownika
quake93
moczykij
Posty: 140
Rejestracja: 23 lut 2010, 18:28
Lokalizacja: Lublin

Postautor: quake93 » 22 sie 2011, 20:41

Piękna woda,Piękne rybki. :-)

PAWEŁKWIECINSKI
kadet
Posty: 233
Rejestracja: 24 lis 2010, 17:55
Lokalizacja: Lublin

Postautor: PAWEŁKWIECINSKI » 22 sie 2011, 21:01

Fotki wspaniałe, krajobraz przepiękny, woda i rybki cóż więcej trzeba.
Pozdrowienia.
Paweł Kwieciński,Klub Expert,Koło Firlej.SSR 422


Wróć do „Fotorelacje z naszych wypraw”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości