match cup IV

Odległościowe łowienie na zalewie po raz czwarty


Czwarta edycja zawodów Match Cup przeszła do historii. W niedzielę 12 sierpnia 2018r. do zmagań na Zalewie Zemborzyckim przystąpiło 32 zawodników. Są to jedyne zawody rozgrywane wyłącznie metodą odległościową na Lubelszczyźnie. Tradycją tych zawodów stało się już to, że w czasie ich trwania ryby bardzo grymaszą. Brania były bardzo delikatne, wręcz niezauważalne.

Z roku na rok uczestników tych zawodów jest coraz więcej


 

Najlepiej w tych trudnych warunkach poradził sobie, po raz kolejny , pokazując wielką klasę Maciej Woźniak. Zwyciężył on sektor C uzyskując niesamowity w tym dniu wynik 9700 pkt i z dużą przewagą wagową tryumfował w całych zawodach. Drugie miejsce zajął Maciej Kałan z wynikiem 6910 pkt wygrał sektor B.
Trzecie miejsce zajął najlepszy w sektorze A Kamil Filipek, który uzyskał wynik 3620 pkt.
Zwycięzca zawodów Maciek Woźniak, ostatnio znakomicie sobie radzi na Z.Zemborzyckim

Jak widać z osiągniętych wyników nie wszystkie sektory były tak samo rybne. Jednak nagrody za zwycięstwo sektorowe były równorzędne. Dzięki sponsorom zawodów, a byli nimi producenci doskonałych zanęt wędkarskich:
PISCARI Pawła Czuby i STYNKA Tomasza Iwanowskiego
oraz sklepy wędkarskie: PINKA z ul. Tumidajskiego 2 w Lublinie, TAKA RYBA z ul. Łęczyńskiej 37 w Lublinie, ROACH- SHOP z ul. Legionów 49 w Lubartowie. Zwycięzcy zawodów otrzymali oprócz pucharów również talony na zakupy w sklepach sponsorujących zawody. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali też upominki w postaci zanęt wędkarskich oraz spławików ufundowanych przez internetowy sklep spławikowy FISHINGFLOATS.PL. Kilku szczęśliwcom udało się też wylosować wiadra i czapki z logo PISCARI. Dziękujemy wszystkim sponsorom za pomoc w organizacji zawodów, a zawodnikom za sportową rywalizację i wspaniałą atmosferę podczas tej imprezy. Zapraszamy za rok na V edycję zawodów.

Rafał Kowalczyk oraz Zarząd Koła LSM Fart

„Gwiazda” zawodów Paweł Wlazło – spławikowa kadra Polski na rok 2018

 

zobacz WYNIKI ZAWODÓW

zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ
 

Losowanie „na słodko” stało się punktem charakterystycznym zawodów organizowanych przez Koło LSM Fart


 
 

A tak było w 2017 roku: