Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego województwo lubelskie

Polska Liga Wędkarstwa Spławikowego – województwo lubelskie


polska liga wędkarstwa spławikowego - województwo lubelskie 

Polska Liga Wędkarstwa spławikowego powstała w 2014 roku. Obecnie rozgrywana jest niemal we wszystkich województwach, a pod koniec sezonu najlepsze drużyny mają szansę rywalizować w ogólnopolskim finale z ogromną pulą nagród. PLWS w województwie lubelskim należy do polskiej czołówki pod względem ilości zawodników oraz organizacji tur zawodów.

zobacz oficjalną stronę Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego – Lubelskie

 

 

Wpisy związane z Polską Ligą Wędkarstwa Spławikowego: 

rybomania lublin
Finał PLWS 2016 okiem Pawła Hondry – zawodnika klubu SARS Haczyk

W dniach 15-16 październik odbył się 3 ogólnopolski finał Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego. Tym razem najwyższe miejsce z reprezentantów województwa lubelskiego zajął duet klubu SARS Haczyk. Zapraszam na relację z zawodów oczami Pawła Hondry.

zobacz więcej

 

plws lublin
3 tura PLWS – Krynice

Relacja z decydującej, trzeciej tury Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego rozgrywanej w wojewdzództwie lubelskim

zobacz więcej

 

 

polska liga wędkarstwa spławikowego lubelskie
Dzika rzeka pełna uroku

Druga tura Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego województwa lubelskiego rozegrała się w przeuroczym miejscu. Rzeka Bug gwarantuje nam bardzo bliski kontakt z naturą, jest to jedne z nielicznych miejsc, gdzie nie widać ingerencji człowieka.

zobacz więcej

 

 

polska liga wędkarstwa spławikowego lubelskie
1 tura PLWS Lubelskie – trudne początki

Na Zalewie Zemborzyckim odbyły się 28 maja pierwsze zawody Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego, niestety tego dnia ryba nie chciała odpowiednio współpracować i zawodnicy musieli się nieźle napocić aby zapunktować…

zobacz więcej

 

 

lubelska liga spławikowa plws
Lubelska Liga Spławikowa – finałowa, 3 tura

Zawodami na rzece Bug w Woli Uhruskiej zakończyły się zmagania tegorocznej Lubelskiej Ligi Spławikowej. Zapraszam do krótkiej relacji z zawodów, wyników i galerii zdjęć

zobacz więcej

 

 

lubelska liga spławikowa plws 2015
Lubelska Liga Spławikowa – relacja z 2 tury

W sobotę 16 maja odbyła się 2 tura Lubelskiej Ligi Spławikowej. Tym razem wędkarze z województwa lubelskiego walczyli o Puchar Ziemi Zamojskiej, na zalewie w Krynicach. Zapraszam do relacji z zawodów, jak zawsze pełne wyniki i galeria ze zdjęciami

zobacz więcej

 

 

lubelska liga spławikowa plws 2015
Lubelska Liga Spławikowa – relacja z 1 tury

W niedzielę 12 kwietnia ruszyła Lubelska Liga Spławikowa rozgrywana w ramach ogólnopolskiego cyklu – Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego. Najlepsze drużyny z województwa lubelskiego spotkały się nad kanałem w Stężycy, aby rozegrać pierwszą z trzech tur eliminacji do Wielkiego Finału PLWS.

zobacz więcej

 

 

lubelska liga spławikowa plws
Lubelska Liga Spławikowa PLWS 2015

Lubelska Liga Spławikowa wystartuje drugi rok z rzędu w województwie lubelskim! Są to zawody drużynowe, które rozgrywane są w ramach Polskiej Ligi Wędkarstwa Spławikowego powstałej w 2014 roku. Lubelski Portal Wędkarski na bieżąco będzie śledził zmagania najlepszych spławikowców w naszym województwie.

zobacz więcej