rybomania1

RYBOMANIA w Lublinie! Pierwszy komunikat organizatora


Tegoroczne Targi Wędkarskie RYBOMANIA 2014, które odbyły się w Poznaniu, były niewątpliwie największym wydarzeniem wędkarskim jakie miało miejsce w Polsce! Wzięło w nich udział ponad 160 firm, a ich stoiska zajęły rekordowe 11 000 m2. Swoje nowości zaprezentowali czołowi producenci, importerzy i dystrybutorzy z Polski i zagranicy. Zobaczyć można było ponad 500 różnych marek skierowanych do miłośników wędkarstwa karpiowego, spławikowego, morskiego, sumowego i spinningu. Każdy znalazł coś dla siebie!

 

RYBOMANIA LUBLIN po raz pierwszy!

Od samego początku, kiedy pojawił się projekt Rybomania chcieliśmy by było to wydarzenie, które będzie inspirować wędkarzy z całej Polski. To właśnie na takich targach dziesiątki tysięcy ludzi ma okazję, często po raz pierwszy, zapoznać się z niesamowicie szeroką ofertą sprzętu wędkarskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku zapraszamy wszystkich do udziału w pierwszej edycji Targów Wędkarskich RYBOMANIA LUBLIN 2014, które odbędą się w dniach 29-30 listopada na terenach Targów Lublin.

W Lublinie do naszej dyspozycji jest super nowoczesna hala wystawiennicza o powierzchni 8000m2 i komfortowe parkingi, które pomieszczą nawet 800 samochodów. Nie zabraknie największej atrakcji Rybomanii w Poznaniu, czyli Gigantycznego Akwarium o pojemności 23 000 litrów! Dwudniowe wydarzenie będzie łączyć w sobie formułę targów skierowanych do biznesu i zarazem konsumentów. Nie zabraknie obecności wędkarskich gwiazd oraz wspaniałych pokazów na żywo. Wiemy, że dystans jaki wędkarze wschodniej Polski muszą pokonać do Poznania jest często dla nich zbyt duży i dlatego jesteśmy pewni, że z przyjemnością odwiedzą oni RYBOMANIĘ LUBLIN.

 

ZOBACZ W CAŁOŚCI KOMUNIKAT ORGANIZATORA