rybomania2

Konkurs z wejściówkami na RYBOMANIĘ w Lublinie!


Lubelski Portal Wędkarski jako partner medialny Targów Wędkarskich RYBOMANIA przygotował dla Was niespodziankę! W specjalnym konkursie do wygrania jest 30 jednodniowych wejściówek, wystarczy spełnić kilka punktów regulaminowych konkursu i bilet na największe wędkarskie wydarzenie w Lublinie może być wasz!

 

RYBOMANIA 2014 LUBLIN – KONKURS

W konkursie może wziąć udział każdy, wystarczy tylko odpowiedzieć poprawnie na pytanie konkursowe, podać swoje imię i nazwisko, a także dodać na jaki dzień (sobota lub niedziela) chcielibyśmy otrzymać bilet. Konkurs trwa do 21 listopada godzina 23:59, wszelkie późniejsze zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Odpowiedź na pytanie konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz dzień należy wysłać drogą elektroniczną na sajo@wedkarstwo-lublin.pl z tematem wiadomości RYBOMANIA. Tuż po zakończeniu konkursu nastąpi losowanie 30 darmowych wejściówek na wybrany dzień, a lista zwycięzców zostanie opublikowana w tym dziale najpóźniej w poniedziałek 24 listopada. Dodatkowo, wylosowane 30 osób zostanie poinformowane o wygraniu wejściówki mailowo.

 

PYTANIE KONKURSOWE BRZMI:

 

Na targach wędkarskich RYBOMANIA 2014 LUBLIN nie zabraknie gigantycznego akwarium, na którym odbędą się pokazy przynęt wędkarskich prowadzone przez wybitnych specjalistów.
Proszę podać jaką pojemność w litrach ma ten imponujący zbiornik.