rybomania3

Wędkarski gwiazdozbiór


Nie rozpisują się na ich temat brukowce, a jednak maja potężne grono fanów, z którym z przyjemnością się spotykają. Znakomici wędkarze, utytułowane ikony wielu dyscyplin wędkarskich, a przede wszystkim oddani pasjonaci zagoszczą na Targach RYBOMANIA Lublin!

 

Wędkarstwo stało się ich sposobem na życie, największą miłością i nierzadko jedynym źródłem utrzymania. Napięty kalendarz zawodów i pracy pozwolił im jednak zaplanować wizytę na zbliżających się Targach RYBOMANIA Lublin, które rozpoczną się już 29 listopada.

 
Targi Rybomania to dziś najważniejsze miejsce spotkań świata wędkarzy, zarówno zawodowców, jak i amatorów. Bez zadęcia i sztucznie wytwarzanych barier umożliwiamy początkującym adeptom wędkarstwa z ikonami tej wspaniałej pasji, tworząc jednocześnie przyjazną atmosferę – wyjaśnia Piotr Kamiński, dyrektor projektu. – Cieszymy się, że tym razem wędkarskie gwiazdy rozbłysną na lubelskim niebie, dzieląc się ze zwiedzającymi swoim nieprzeciętnym doświadczeniem i umiejętnościami – podkreśla.

 
Kto zatem pojawi się na targach i co dokładnie zaprezentuje?
 

zobacz gwiazdy RYBOMANII w Lublinie