test zanęt Stynka

 

Test produktów Stynka z Tomkiem Iwanowskim


 

Tomek Iwanowski – wielokrotny drużynowy mistrz i vice mistrz Polski, zwycięzca Colmic Cup, członek kadry narodowej, znakomity wędkarz, wirtuoz spławika, świetny kolega, producent zanęt. Superlatyw na pewno można by wypisać więcej, ale nas nad wodę przygnało właśnie to ostatnie. Zanęty Stynka! Już sama możliwość wędkowania z tak znakomitym i doświadczonym zawodnikiem była dla nas powodem do dumy i dużym wyróżnieniem. Mimo bogatej kariery i ogromnego wędkarskiego stażu Tomek okazał się sympatyczną osobowością, która nie ma tajemnic przed Moczykijami.

 

 

Mogliśmy przyjrzeć się nie tylko temu jak Tomek przygotowuje się do łowienia, ale podpatrzeć zestawy, przygotowanie zanęty, stanowiska i inne wędkarskie przysłowiowe „myki”. Nie było też pytania, które pozostałoby bez echa. Nasz mistrz chętnie dzielił się wszystkim i przekazywał cenne wskazówki. Nad wodą spotkaliśmy się w celu wspólnego wędkowania i dokonania testu produktów firmy STYNKA! Do naszego testu wybraliśmy specjalny odcinek Narwi z uciągiem około 15 gram, nieuregulowaną linią brzegową oraz sporą populacją średniej ryby. Miało być dziko, a zarazem przyjemnie! Przyznam szczerze, że goszcząc Tomka mieliśmy wiele obaw jak wypadną jego mieszanki i komponenty na tle innych marek. Miejsce mimo, iż bogate w rybę w przypadku podawania do wody „byle czego” bywa kapryśne i zamienia się w tak zwaną „studnię” . Chciał nie chciał testowaną „Stynkę” czekało nie lada wyzwanie i sprawdzian radzenia sobie w takich warunkach.

Aby przeczytać całość kliknij TUTAJ


lubelski portal wędkarski
Wywiad z Tomkiem Iwanowskim

Zobacz również wywiad z Tomkiem Iwanowskim przeprowadzony przy okazji powstania powyższego artykułu

idź do filmu

 

 
 

lubelski portal wędkarski
Strona moczykije.net

Serdecznie zapraszam do przeglądania serwisu o tematyce wędkarskiej moczykije.net – tworzony przez pasjonatów propagujących wędkarstwo sportowe i za razem etyczne

idź do strony