Porady

Porady


podstawowe zestawy feederowe
Podstawowe zestawy feederowe

Wiktor Bełczącki, zawodnik oraz właściciel sklepu Roach-Shop.pl prezentuje nam podstawowe zestawy feederowe, których używa podczas zawodów wędkarskich.

zobacz więcej

 

odległościowy slider i jego tajemnice
Odległościowy slider i jego tajemnice

Rafał Kowalczyk, prawdziwy spec od łowienia spławikiem przelotowym, zdradza nam wszystkie swoje sekrety swojej ulubionej metody

zobacz więcej

 

feeder zasady sportowe
Feeder na sportowo

W krótkim artykule przedstawiam najważniejsze zasady zawodów sportowych w wędkarskie gruntowym (feederowym).

zobacz więcej

 

stynka tomasz iwanowski
Test produktów Stynka z Tomkiem Iwanowskim

Tomek Iwanowski – wielokrotny drużynowy mistrz i vice mistrz Polski, zwycięzca Colmic Cup, członek kadry narodowej, znakomity wędkarz, wirtuoz spławika, świetny kolega, producent zanęt. Superlatyw na pewno można by wypisać więcej, ale nas nad wodę przygnało właśnie to ostatnie. Zanęty Stynka!

zobacz więcej

 

 

 

Odległościówka przelotowa

Jeśli zamierzam łowić odległościówką, to od kilku już lat wybieram spławik mocowany przelotowo. Dlaczego? Zachęcam do przeczytania artykułu o łowieniu odległościowym ze spławikiem przelotowym, może uda mi się was zachęcić

czytaj więcej

 
 

 

Zimne jazie

Jakub Podleśny od samego początku zarejestrowania się na forum co jakiś czas „bombarduje” nas fotkami ze swoimi okazami. Śmiało można powiedzieć, że stał się jednym z kilku specjalistów od łowienia jazi. W tym artykule Jakub dzieli się z wami swoimi spostrzeżeniami odnośnie przechytrzenia właśnie tej rybki w zimnym okresie roku.

czytaj więcej

 

 

 

Wieprz – moja rzeka

Jeden z naszych forumowiczów przedstawia Wam porady odnośnie łowienia w Wieprzu na odcinku Oleśniki – Pełczyn. Materiał okraszony pięknymi fotkami różnorodnych ryb.

 czytaj więcej

 

 

Jazie na spinning

Waldemar Stachniak należy do czołowych wędkarzy Okręgu Lubelskiego posługujących się metodą spławikową i spinningową. Tym razem przedstawia nam szczegółowy artykuł na temat łowienia jazi na spinning.

czytaj więcej

 

 

 

Metoda odległościowa

Wśród wszystkich technik wędkowania jest to jedna z trudniejszych metod. Finezyjne i dokładne wędkowanie na znacznej odległości, wymaga dużego doświadczenia i wielu treningów…

 czytaj więcej