Wywiady i relacje

Wywiady i relacje zawodników


bartek sobolewski mistrzem mo lublin
Bartek Sobolewski spławikowym Mistrzem Okręgu seniorów

Bartek Sobolewski do bogatej kolekcji ogólnopolskich sukcesów dorzuca złoty medal spławikowych Mistrzostw Okręgu seniorów i to wszystko mimo tak młodego wieku! To, w jaki sposób do tego doszło, przedstawia Wam sam mistrz w szczegółowej i obszernej relacji.

zobacz więcej

 

 
 
 

Śladem taty – Weronika Brzana na spławikowych Mistrzostwach Polski

Trzy lata minęło odkąd Wojtek Brzana reprezentował okręg PZW Lublin na spławikowych Mistrzostwach Polski. Tym razem pojechał na krajowy czempionach nie jako zawodnik, ale jako trener swojej córki Weroniki.

zobacz więcej

 


Spławikowe Grand Prix Polski 2017 Bartka Sobolewskiego

Bartłomiej Sobolewski ma za sobą znakomity sezon w Spławikowym Grand Prix Polski, cykl tych zawodów ukończył ostatecznie na 2 miejscu w kategorii młodzież (zawodnicy do 25 roku życia). Jest to najlepszy wynik reprezentanta Okręgu PZW Lublin w ostatnich latach na tego typu szczeblu rozgrywek. Poniżej przeczytacie wspomnienia Bartka z tego jakże owocnego dla niego roku, który na pewno na długo zostanie mu w pamięci.

zobacz więcej

 

 
 

Spławikowe Mistrzostwa Polski okiem Wojtka Brzany

Wojciech Brzana po raz drugi z rzędu reprezentował Okręg PZW Lublin na Spławikowych Mistrzostwach Polski seniorów. Ponownie przyszło mu rywalizować na rzece Warcie, tym razem jednak w Poznaniu. Zapraszam do bogatej foto-relacji Wojtka z tych zawodów

zobacz więcej

 


Szymon Hunek srebrnym medalistą MP U18

Relacja Szymka z zawodów spławikowych Mistrzostw Polski U14 i U18 na zbiorniku w Szymanowicach, gdzie zdobył tytuł v-ce Mistrza Polski w kat. junior na rok 2016

zobacz więcej

 

wojciech brzana
Wojciech Brzana relacjonuje obronę tytułu Mistrza Okręgu

Serdecznie zapraszam do szczegółowej relacji ze Spławikowych Mistrzostw Okręgu seniorów, na których to Wojtek obronił zdobyty przed rokiem tytuł Mistrza Okręgu PZW Lublin.

zobacz więcej

 

 


Reprezentacja U14 podczas MŚ 2013 we Francji

Nasza reprezentacja kadetów bardzo dobrze spisała się podczas spławikowych Mistrzostw Świata 2013 we Francji.  Co ciekawe, nasz skład stanowiły 3 młode dziewczyny, które dzielnie walczyły z kolegami z innych krajów.

 

czytaj więcej

 

 

Kacper Bordzoł 

Kacper w roku 2012 różnicą punktów wagowych zwyciężył w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu Lubelskiego w kategorii kadetów, a kilkanaście dni później został drugim v-ce mistrzem Polski w tej kategorii. Zapraszam do wywiadu z tym młodym, obiecującym zawodnikiem.

czytaj więcej

 

 

 

Dominik Krasucki

Dominik Krasucki obronił tytuł Mistrza Okręgu Juniorów i reprezentował nasz Okręg na Mistrzostwach Polski Juniorów w Opolu.  Jak Dominik wspomina tamte zawody? Przekonajcie się sami.

czytaj więcej

 

 

Tomasz Bronicki

Redaktor i współzałożyciel portalu matchfishing.pl, ale i również jak sam o sobie mówi „nałogowy spławikowiec”. Zapraszam do obszernego wywiadu z  zawodnikiem, którego w internecie znacie jako JOKER

czytaj więcej

 

 

 

Sławomir Staroń

 

Sławomir Staroń

Wywiad ze Sławkiem Staroniem, czołowym spławikowcem Okręgu Lubelskiego, wielokrotnym zwycięzcą Grand Prix Okręgu czy Mistrzostw Okręgu. Wywiad przeprowadził Tomasz Baranowski.

czytaj więcej